Ocelové konstrukce ZIT

Naše firma se zabývá výrobou ocelových konstrukcí pro průmysl a stavebnictví. Dále se specializujeme na výrobu ocelových palet pro stavebnictví, automobilový průmysl a zemědělství. Máme řadu spokojených klientů po celé České republice.

Produkty a služby

VÝROBNÍ PROGRAM

  • výroba ocelových konstrukcí pro průmysl a stavebnictví
  • výroba ocelových palet pro stavebnictví, automobilový průmysl a zemědělství
  • ocelové konstrukce hal
  • zámečnické konstrukce
  • zábradlí
  • schodiště
  • tryskání
  • žárové zinkování
  • práškové lakování
Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce jsou moderním a rychlým způsobem při výstavbě obchodních, sportovních a průmyslových center. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, navrhneme pro Vás varianty řešení s ohledem na kvalitu ocelové konstrukce a důrazem na spokojenost zákazník. Připravíme veškerou dokumentaci a provedeme montáž ocelové konstrukce dle vašich přání. Dodání a výroba ocelové konstrukce podle Vašich představ a přání.

Výroba ocelové konstrukce

Každé výrobě ocelové konstrukce předchází projekt pro ocelovou konstrukci. Projekt se vytvoří na základě požadavku investora. Pro dílenskou výrobu konstrukce je nutné zpracování výrobní dokumentace, která je zpracována na základě statického výpočtu, který vychází z výpočtu únosnosti prvků vlivem jejich zatížení účelem konstrukce a sněhovými a povětrnostními vlivy oblasti. Podle takto zpracované dokumentace je výrobní společnost schopna s použitím příslušných norem a technických podmínek dílce konstrukce vyrobit.

Zámečnické výrobky

Nabízíme Vám výrobu, dodávku a montáž včetně povrchové úpravy balkonových a lodžiových zábradlí, vrat dvoukřídlých, posuvných i s pohonem, zábradlí do exteriéru i interiéru, dělících stěn a příček do průmyslových provozů, bytových domů a parkovacích stání.

Realizace zámečnické výroby

Kapitola zámečnických výrobků je velmi rozsáhlá. Zábradlí, vrata, žebříky, technologické výrobky, stěny pro kumulované klimajednotky na střechách, konstrukce v kombinaci se sklem... To je základní výčet našich výrobních možností.

Výroba ocelových palet pro automobilový průmysl, stavebnictví

Pro automobilový průmysl vyrábíme ve vysoké kvalitě zakázkové ocelové palety. Naše firma úzce spolupracuje se zákazníky při zpracování dokumentace a při výrobě vzorků. Žárově pozinkované konstrukce, palety, boxy drátěné i plechové najdou široké využití ve stavebnictví.

Ocelové palety